Zapraszamy na weekend (25-27 lutego), podczas którego usługiwał będzie pastor Michał Włodarczyk z Kościoła ICF w Bydgoszczy.

Pastor Michał jest z wykształcenia socjologiem i teologiem, doktorem nauk humanistycznych. Znanym i cenionym mówcą, który łączy wiedze biblijną i głęboką duchowość z wiedza i wrażliwością na problemy nurtujące współczesnych ludzi: zarówno wierzących, jak i niewierzących. Prowadzi blogi i autorski podcast na YouTube (https://www.youtube.com/channel/UCsKE_QtHccYJFyT2OOYb-9g). Szczęśliwy mąż i ojciec trzech córek.

PROGRAM:

  • piątek godz. 18.00-21.00 konferencja dla młodzież „O seksualności w kościele – bez tabu!”. Poruszane będą zagadnienia płciowości, relacji między płcią biologiczną i kulturową, orientacji seksualnych, wiary i etyki w kontekście seksualności.
  • sobota godz. 11.00 – spotkanie dla pastorów, starszych zboru, liderów i osób zaangażowanych w służbę, które będzie poświęcone utrzymywaniu wysokiego poziomu zaangażowania i oddania, troski o własną kondycję duchową i pięciu nienegocjowalnych zasad w służbie.
  • sobota godz. 16.00-20.00 – konferencja dla wszystkich z sesjami na temat rozwoju kościoła, powołaniu chrześcijan do przekształcania świata i paradoksach życia z Bogiem.
  • niedziela godz. 11.00 – nabożeństwo z kazaniem pastora Michała.
    Podczas wszystkich wydarzeń będzie można nabyć książkę pastora Michała pt. „Mateusz – Ewangelia paradoksów”.

Wszystkie wydarzenia podczas tego weekendu mają charakter otwarty, z wolnym wstępem, bez jakichkolwiek opłat.
Wielkość naszego obiektu gwarantuje zachowanie wszelkich wymogów związanych z pandemią.