Konferencja na temat służby uwolnienia.

Plakat-konferencja3

TERMIN:

Sobota 21 września 2019, w godz. 10.00-19.30
Niedziela 22 września 2019, godz. 10.00 – usługa na nabożeństwie

TEMATY:

  • Informacje na temat świata duchowego w świetle Biblii.
  • Walka duchowa chrześcijanina. Szatan i demony.
  • Czy wierzący może mieć opresje demoniczne?
  • Kto może modlić się o uwolnienie? Ogólne zasady i praktyczne wskazówki modlitwy o uwolnienie.
  • Okultyzm, choroby psychiczne, duchy nieczyste.

USŁUGUJĄCY:

ZOFIA LEWANDOWSKA
Wieloletnia dyrektorka Chrześcijańskiej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Arka . Obecnie razem z mężem prowadzi terapię małżeńską i indywidualną w ramach Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Uczestniczy w wielu projektach chrześcijańskich jako pomoc w duszpasterstwie i modlitwie indywidualnej, miedzy innymi w Fundacji Fala w Projekcie 29:11 skierowanym do młodego pokolenia dziewczyn i kobiet. Od lat praktycznym wymiarem tej służby jest modlitwa o uwolnienie.

IWONA BOROWSKA
Pedagog w Chrześcijańskiej Szkole Podstawowej. Jej największą pasją jest praca i służba wśród młodzieży. Jest jednym z liderów grupy młodzieżowej. Od kilku lat związana z Projektem 29:11. Jej pasją jest zbliżanie ludzi do Boga, dzielenie się Ewangelią oraz mocą Miłości i Wielkości Jezusa. Również dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie zwodniczych nauk New Age, okultyzmu, religii i mistycyzmu wschodu.

OPŁATY:

Konferencja jest bezpłatna! W trakcie jej trwania będzie zbierana ofiara dla usługujących. Prosimy więc o hojność i szczere serca! Godzien jest robotnik zapłaty za swoją pracę.

PRZERWA OBIADOWA:

W trakcie przerwy obiadowej zapraszamy do odległego o 900 metrów (12 minut piechotą) centrum handlowego, w którym znajduje się kilka punktów gastronomicznych, w których można zakupić posiłek.

KAWIARENKA:

W trakcie konferencji czynna będzie kawiarenka, w której oferujemy kawę, herbatę i ciasto.

UWAGA!

Dzięki uprzejmości osób usługujących, każdy uczestnik otrzyma wydrukowane, praktyczne wskazówki dotyczące modlitwy uwolnienia.